L-COM C13LPUC14-15-3F POWER CORD, IEC C14-R/A IEC C13, 3 , 15A
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
IEC 60320 C14 to 90° IEC 60320 C13
Current Rating
15A
Jacket Colour
Black
Cable Length - Imperial
3ft
Cable Length - Metric
914.4mm
Voltage Rating
250V
Product Range
SVHC
To Be Advised
Other details
Brand L-COM
Part Number C13LPUC14-15-3F
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
Current Rating
15A
Jacket Colour
Black
Cable Length - Imperial
3ft
Cable Length - Metric
914.4mm
Voltage Rating
250V
Product Range
SVHC
To Be Advised
Other details
Brand L-COM
Part Number C13LPUC14-15-3F
15A
914.4mm
250V
Part Number C13LPUC14-15-3F
L-COM C13LPUC14-15-3F POWER CORD, IEC C14-R/A IEC C13, 3 , 15A | Tanotis