JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 415-0505-MM100 RF CABLE, R/A SMP-R/A SMP JACK, 3.93"
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
90° SMP Jack to 90° SMP Jack
Impedance
Cable Length - Metric
100mm
Product Range
Coaxial Cable Type
0.086" Flexible
Cable Length - Imperial
3.93"
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (12-Jan-2017)
Other details
Brand JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY
Part Number 415-0505-MM100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
90° SMP Jack to 90° SMP Jack
Impedance
Cable Length - Metric
100mm
Product Range
Coaxial Cable Type
0.086" Flexible
Cable Length - Imperial
3.93"
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (12-Jan-2017)
Other details
Part Number 415-0505-MM100
100mm
0.086" Flexible
3.93"
Part Number 415-0505-MM100
JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 415-0505-MM100 RF CABLE, R/A SMP-R/A SMP JACK, 3.93" | Tanotis