Johnson - Cinch Connectivity 415-0033-MM250. RF Coax SMA PLUG-SMA Plug 250MM
Product details
| Connector Type A | SMA Straight Plug |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316-DS |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.9" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY |
| Part Number | 415-0033-MM250. |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
$10.03Johnson - Cinch Connectivity 415-0033-MM250. RF Coax SMA PLUG-SMA Plug 250MM
Product details
| Impedance | 50ohm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
Description
| Impedance | 50ohm |