Ixys Semiconductor IXTQ52N30P Power Mosfet N Channel 300 V 52 A 0.073 ohm TO-3P Through Hole
HomeStore
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXTQ52N30P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXTQ52N30P
Quantity Each
Part Number IXTQ52N30P
Ixys Semiconductor IXTQ52N30P Power Mosfet N Channel 300 V 52 A 0.073 ohm TO-3P Through Hole | Tanotis