HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-068N1T-A-300 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.13mm 50 ohm 11.8 " 300 mm Grey
HomeStore
This is a U.FL-2LPHF6-068N1T-A-300 RF / Coaxial Cable Assembly , 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 1.13mm, 50 ohm, 11.8 ", 300 mm, Grey product from HIROSE(HRS) with the model number U.FL-2LPHF6-068N1T-A-300
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Part Number U.FL-2LPHF6-068N1T-A-300
Quantity Each
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-068N1T-A-300 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.13mm 50 ohm 11.8 " 300 mm Grey | Tanotis