HELLERMANNTYTON T50R.RN3P Cable Tie, Nylon 4.6 (Polyamide 4.6), Natural, 200 mm, 4.6 mm, 50 mm, 225 N
Product details
Other details
| Brand | HELLERMANNTYTON |
| Part Number | T50R.RN3P |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |