Harwin M55-8002042-0150A M55-8002042-0150A Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 5.9 " 150 mm 1.27
HomeStore
This is a M55-8002042-0150A Ribbon Cable , IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Ways, 5.9 ", 150 mm, 1.27 mm product from HARWIN with the model number M55-8002042-0150A
Other details
Brand HARWIN
Part Number M55-8002042-0150A
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Harwin M55-8002042-0150A M55-8002042-0150A Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 5.9 " 150 mm 1.27 - Image 2
Other details
Brand HARWIN
Part Number M55-8002042-0150A
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number M55-8002042-0150A
Harwin M55-8002042-0150A M55-8002042-0150A Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 5.9 " 150 mm 1.27 | Tanotis