GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY) 05-10-A-0076-A-4-06-4-T FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 3 ", 76 mm, White
HomeStore
Product details
Other details
Brand GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY)
Part Number 05-10-A-0076-A-4-06-4-T
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Other details
GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY) 05-10-A-0076-A-4-06-4-T FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Same Sided Contacts, 3 ", 76 mm, White | Tanotis