Eaton Moeller PKZM01-16 Thermal Magnetic Circuit Breaker Motor Protection Xstart Series 1.6 A 3 Pole 690 VAC DIN Rail
HomeStore
This is a PKZM01-1,6 Thermal Magnetic Circuit Breaker , Motor Protection, xStart Series, 1.6 A, 3 Pole, 690 VAC, DIN Rail product from EATON MOELLER with the model number PKZM01-1,6
Other details
Brand EATON MOELLER
Part Number PKZM01-1,6
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand EATON MOELLER
Part Number PKZM01-1,6
Description
Part Number PKZM01-1,6
Eaton Moeller PKZM01-16 Thermal Magnetic Circuit Breaker Motor Protection Xstart Series 1.6 A 3 Pole 690 VAC DIN Rail | Tanotis