DELTA ELECTRONICS / POWER DRP024V060W1BN POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 2.5A
Product details
| Power Supply Applications: ITE |
| No. of Outputs: 1 Output |
| Output Power Max: 60W |
| Output Voltage - Output 1: 24V |
| Output Current - Output 1: 2.5A |
| Output Voltage - Output 2: - |
| Output Current - Output 2: - |
| Output Voltage - Output 3: - |
| Output Current - Output 3: - |
| Output Voltage - Output 4: - |
| Output Current - Output 4: - |
| Input Voltage VAC: 85V AC to 264V AC |
| Power Supply Output Type: Adjustable, Fixed |
| Product Range: DRP Series |
Other details
| Brand | DELTA ELECTRONICS / POWER |
| Part Number | DRP024V060W1BN |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$25.47DELTA ELECTRONICS / POWER DRP024V060W1BN POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 2.5A
Product details
| No. of Outputs: 1 Output |
| Output Power Max: 60W |
| Product Range: DRP Series |
Other details
| Quantity | Each |
Description
| Output Power Max: 60W |