CTS 405C35B12M00000 405C35B12M00000 Crystal 12 MHz SMD 5mm x 3.2mm 50 ppm 13 pF 30 M405
HomeStore
This is a 405C35B12M00000 Crystal , 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 13 pF, 30 ppm, M405 product from CTS with the model number 405C35B12M00000
Other details
Brand CTS
Part Number 405C35B12M00000
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand CTS
Part Number 405C35B12M00000
Description
Part Number 405C35B12M00000
CTS 405C35B12M00000 405C35B12M00000 Crystal 12 MHz SMD 5mm x 3.2mm 50 ppm 13 pF 30 M405 | Tanotis