QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QX14T50B4.915200B50TT Oscillator, 4.9152 MHz, 50 ppm, Through Hole, 20.8mm x 13.2mm, HCMOS, 5 V, QX14 Series
Product details
| Frequency Nom | 4.9152MHz |
| Frequency Stability + / - | 50ppm |
| Oscillator Case | Through Hole, 20.8mm x 13.2mm |
| Supply Voltage Nom | 5V |
| Product Range | QX14 Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Part Number | QX14T50B4.915200B50TT |
Product details
| Frequency Nom | 4.9152MHz |
| Supply Voltage Nom | 5V |
| Quantity | Each |
Description
| Frequency Nom | 4.9152MHz |
| Supply Voltage Nom | 5V |