Coilcraft POE13F-12LD POE13F-12LD Smps Transformer Flyback 1.1 A 250kHz 13 W 1.5 kV
HomeStore
  • Designed to operate with 36 to 72V input at 250kHz
  • 1500Vrms (1 minute) Isolation, primary and bias to secondary
Applications
Communications & Networking, Industrial
Other details
Brand COILCRAFT
Part Number POE13F-12LD
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Applications
Other details
Brand COILCRAFT
Part Number POE13F-12LD
Description
Part Number POE13F-12LD
Coilcraft POE13F-12LD POE13F-12LD Smps Transformer Flyback 1.1 A 250kHz 13 W 1.5 kV | Tanotis