CGS - TE CONNECTIVITY THS5022RJ Resistor, Axial Leaded, 22 ohm, 50 W, 1.25 kV, � 5%, THS Series, Wirewound
HomeStore
This is a Resistor, Axial Leaded, 22 ohm, 50 W, 1.25 kV, � 5%, THS Series, Wirewound product from CGS - TE CONNECTIVITY with the model number THS5022RJ
Product details
Temperature Coefficient � 50ppm/�C
Power Rating 50W
Resistor Element Material Wirewound
Resistance 22ohm
Resistance Tolerance � 5%
Product Range THS Series
Resistor Terminals Axial Leaded
Voltage Rating 1.25kV
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number THS5022RJ
-70%
Product details
Power Rating 50W
Resistance 22ohm
Resistance Tolerance � 5%
Product Range THS Series
Voltage Rating 1.25kV
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number THS5022RJ
Description
Power Rating 50W
Resistance 22ohm
Resistance Tolerance � 5%
Voltage Rating 1.25kV
Part Number THS5022RJ
CGS - TE CONNECTIVITY THS5022RJ Resistor, Axial Leaded, 22 ohm, 50 W, 1.25 kV, � 5%, THS Series, Wirewound | Tanotis