Bourns BN-LG13Y200MYB BN-LG13Y200MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 20 ohm 2.8 A 13 mm Disc BN-LG13Y Series New
HomeStore
This is a BN-LG13Y200MYB NTC Thermistor , In-Rush Current Limiting, 20 ohm, 2.8 A, 13 mm Disc, BN-LG13Y Series New product from BOURNS with the model number BN-LG13Y200MYB
Other details
Brand BOURNS
Part Number BN-LG13Y200MYB
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number BN-LG13Y200MYB
Description
Part Number BN-LG13Y200MYB
Bourns BN-LG13Y200MYB BN-LG13Y200MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 20 ohm 2.8 A 13 mm Disc BN-LG13Y Series New | Tanotis