
BEL BC-5SG010M Patch Cord RJ45 PLUG-RJ45 Plug 3.3FT
Product details
| LAN Category | Cat5e |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Cable Length - Imperial | 3.3ft |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | BEL |
| Part Number | BC-5SG010M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
BEL BC-5SG010M Patch Cord RJ45 PLUG-RJ45 Plug 3.3FT
Product details
| LAN Category | Cat5e |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Cable Length - Imperial | 3.3ft |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | BEL |
| Part Number | BC-5SG010M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| LAN Category | Cat5e |
| Cable Length - Metric | 1m |
| Cable Length - Imperial | 3.3ft |
| Connector to Connector | RJ45 Plug to RJ45 Plug |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | BEL |
| Part Number | BC-5SG010M |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










