APEM Q8R1CXXR24E LED Panel Mount Indicator, Red, 24 VDC, 8 mm, 20 mA, 100 mcd, IP67
HomeStore
This is a LED Panel Mount Indicator, Red, 24 VDC, 8 mm, 20 mA, 100 mcd, IP67 product from APEM with the model number Q8R1CXXR24E
Other details
Brand APEM
Part Number Q8R1CXXR24E
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand APEM
Part Number Q8R1CXXR24E
Description
Part Number Q8R1CXXR24E
APEM Q8R1CXXR24E LED Panel Mount Indicator, Red, 24 VDC, 8 mm, 20 mA, 100 mcd, IP67 | Tanotis