Apem Q6F5CXXHY12E LED Panel Mount Indicator Yellow 12 VDC 6 mm 20 mA 140 mcd IP67
HomeStore
This is a Q6F5CXXHY12E LED Panel Mount Indicator , Yellow, 12 VDC, 6 mm, 20 mA, 140 mcd, IP67 product from APEM with the model number Q6F5CXXHY12E
Other details
Brand APEM
Part Number Q6F5CXXHY12E
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand APEM
Part Number Q6F5CXXHY12E
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number Q6F5CXXHY12E
Apem Q6F5CXXHY12E LED Panel Mount Indicator Yellow 12 VDC 6 mm 20 mA 140 mcd IP67 | Tanotis