
AMPHENOL RF 135103-01-06.00 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Right Angle Plug, SMA Straight Plug, RG316, 50 ohm, 6 ", 152 mm
AMPHENOL RF 135103-01-06.00 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Right Angle Plug, SMA Straight Plug, RG316, 50 ohm, 6 ", 152 mm
Product details
| Cable Length - Metric | 152mm |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | SMA Right Angle Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6" |
| Impedance | 50ohm |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135103-01-06.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $28.20
-70%$28.20
$8.46AMPHENOL RF 135103-01-06.00 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Right Angle Plug, SMA Straight Plug, RG316, 50 ohm, 6 ", 152 mm
Product details
| Cable Length - Metric | 152mm |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | SMA Right Angle Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6" |
| Impedance | 50ohm |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135103-01-06.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Cable Length - Metric | 152mm |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316 |
| Jacket Colour | Black |
| Connector Type A | SMA Right Angle Plug |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 6" |
| Impedance | 50ohm |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135103-01-06.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










