
Amphenol RF 135101-01-48.00 Coax Cable SMA PLUG-SMA Plug 48"
Product details
| Connector to Connector | SMA Straight Plug to SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 48" |
| Cable Length - Metric | 1.22m |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135101-01-48.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $35.98
-70%$35.98
$10.79Amphenol RF 135101-01-48.00 Coax Cable SMA PLUG-SMA Plug 48"
Product details
| Connector to Connector | SMA Straight Plug to SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 48" |
| Cable Length - Metric | 1.22m |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135101-01-48.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | SMA Straight Plug to SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 48" |
| Cable Length - Metric | 1.22m |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 135101-01-48.00 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










