Aker C3E-12.000-12-1010-X C3E-12.000-12-1010-X Crystal 12 MHz SMD 3.4mm x 2.7mm 10 ppm pF C3E
- Fundamental oscillation mode
- 100R Maximum equivalent series resistance
- 5pF Maximum shunt capacitance
- 100µW Maximum drive level
- 500MR at 100VDC Minimum insulation resistance
Clock & Timing, Sensing & Instrumentation, Signal Processing, Multimedia, RF Communications
| Brand | AKER |
| Part Number | C3E-12.000-12-1010-X |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
$0.50Aker C3E-12.000-12-1010-X C3E-12.000-12-1010-X Crystal 12 MHz SMD 3.4mm x 2.7mm 10 ppm pF C3E
- Fundamental oscillation mode
- 100µW Maximum drive level
| Brand | AKER |
Description