Abracon ASA-25.000MHZ-L-T Oscillator 25 MHz 50 ppm SMD 2mm x 1.6mm Hcmos 3.3 V ASA Series
Other details
| Brand | ABRACON |
| Part Number | ASA-25.000MHZ-L-T |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |