
Wurth Elektronik 9774050482R Standoff SMT Steel M4 Round Female 6.4 mm WA-SMSI Series
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Standoff Type | Round Female |
| Body Length | 6.4mm |
| Product Range | WA-SMSI Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774050482R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $3.47
-70%$3.47
$1.04Wurth Elektronik 9774050482R Standoff SMT Steel M4 Round Female 6.4 mm WA-SMSI Series
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Standoff Type | Round Female |
| Body Length | 6.4mm |
| Product Range | WA-SMSI Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774050482R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Standoff Material | Steel |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Thread Size - Imperial | - |
| Standoff Type | Round Female |
| Body Length | 6.4mm |
| Product Range | WA-SMSI Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774050482R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












