Vishay VX80M100PW-M3/P Schottky Rectifier 100 V 80 A Dual Common Cathode TO-247AD 3 Pins 840 mV
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number VX80M100PW-M3/P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number VX80M100PW-M3/P
Part Number VX80M100PW-M3/P
Vishay VX80M100PW-M3/P Schottky Rectifier 100 V 80 A Dual Common Cathode TO-247AD 3 Pins 840 mV | Tanotis