Vishay VS-UFB280FA40 VS-UFB280FA40 Diode Module 400 V 280 A 1.24 Dual Isolated SOT-227 4 Pins
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number VS-UFB280FA40
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number VS-UFB280FA40
Quantity Each
Part Number VS-UFB280FA40
Vishay VS-UFB280FA40 VS-UFB280FA40 Diode Module 400 V 280 A 1.24 Dual Isolated SOT-227 4 Pins | Tanotis