
TR FASTENINGS M51 STST-ZC1- Studding, Threaded, Steel, Bright Zinc Plated, M5, 1m Length
Product details
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M5 |
| Fastener Material | Steel |
| Overall Length | 1m |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M51 STST-ZC1- |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $2.59
-70%$2.59
$0.78TR FASTENINGS M51 STST-ZC1- Studding, Threaded, Steel, Bright Zinc Plated, M5, 1m Length
Product details
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M5 |
| Fastener Material | Steel |
| Overall Length | 1m |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M51 STST-ZC1- |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M5 |
| Fastener Material | Steel |
| Overall Length | 1m |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M51 STST-ZC1- |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












