
TR FASTENINGS M410 HHA2SCS100- Set Screw, A2, M4, 10 mm, Stainless Steel, Hex Head
Product details
| Screw Length | 10mm |
| Fastener Material | Stainless Steel |
| Fastener Plating | - |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Product Range | - |
| Screw Head Style | Hex Head |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M410 HHA2SCS100- |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $10.23
-70%$10.23
$3.07TR FASTENINGS M410 HHA2SCS100- Set Screw, A2, M4, 10 mm, Stainless Steel, Hex Head
Product details
| Screw Length | 10mm |
| Fastener Material | Stainless Steel |
| Fastener Plating | - |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Product Range | - |
| Screw Head Style | Hex Head |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M410 HHA2SCS100- |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Screw Length | 10mm |
| Fastener Material | Stainless Steel |
| Fastener Plating | - |
| Thread Size - Metric | M4 |
| Product Range | - |
| Screw Head Style | Hex Head |
| Thread Size - Imperial | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | M410 HHA2SCS100- |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












