Stmicroelectronics STGW20IH125DF STGW20IH125DF Igbt 40 A 2 V 259 W 1.25 kV TO-247 3 Pins
HomeStore
Other details
Brand STMICROELECTRONICS
Part Number STGW20IH125DF
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand STMICROELECTRONICS
Part Number STGW20IH125DF
Quantity Each
Part Number STGW20IH125DF
Stmicroelectronics STGW20IH125DF STGW20IH125DF Igbt 40 A 2 V 259 W 1.25 kV TO-247 3 Pins | Tanotis