RECOM POWER RACD07-350 LED Driver, Constant Current, 7 W, 21 V, 350 mA, Constant Current, 90 V, 295 V
HomeStore
This is a LED Driver, Constant Current, 7 W, 21 V, 350 mA, Constant Current, 90 V, 295 V product from RECOM POWER with the model number RACD07-350
Product details
Output Power Max 7W
Output Voltage Max 21V
Output Current 350mA
LED Driver Mode Constant Current
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 295V
Product Range RACD07 Series
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RACD07-350
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Output Power Max 7W
Output Voltage Max 21V
Output Current 350mA
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 295V
Product Range RACD07 Series
Other details
Brand RECOM POWER
Part Number RACD07-350
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Output Power Max 7W
Output Voltage Max 21V
Output Current 350mA
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 295V
Part Number RACD07-350
RECOM POWER RACD07-350 LED Driver, Constant Current, 7 W, 21 V, 350 mA, Constant Current, 90 V, 295 V | Tanotis