Phoenix Contact MCVR 15/10-ST-35 Pluggable Terminal Block 3.5 mm 10 Ways 28AWG to 16AWG 1.5 mm² Screw 8 A
HomeStore
  • Generously dimensioned wiring space
Applications
Industrial
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number MCVR 1,5/10-ST-3,5
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Applications
Industrial
Other details
Brand PHOENIX CONTACT
Part Number MCVR 1,5/10-ST-3,5
Description
Part Number MCVR 1,5/10-ST-3,5
Phoenix Contact MCVR 15/10-ST-35 Pluggable Terminal Block 3.5 mm 10 Ways 28AWG to 16AWG 1.5 mm² Screw 8 A | Tanotis