Phoenix Contact GMSTBVA25/8-G-762 GMSTBVA25/8-G-762 Terminal Block Vertical Header 7.62 mm 8 Ways A 160 V Through Hole
Other details
| Brand | PHOENIX CONTACT |
| Part Number | GMSTBVA2,5/8-G-7,62 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |