Panduit HCMP06B12-M20 Fastener Push Mount Cable Clamp 12 mm Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) Black 10 15
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Push Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 12mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Clamp / Clip Colour | Black |
| External Length | 10mm |
| External Width | 15mm |
| Height | 31.8mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | HCMP06B12-M20 |
| Quantity | Pack of 1000 |
| Drawing EN |
Product details
| Internal Diameter | 12mm |
| External Length | 10mm |
| External Width | 15mm |
| Height | 31.8mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Quantity | Pack of 1000 |
| Drawing EN |
Description
| Internal Diameter | 12mm |
| External Length | 10mm |
| External Width | 15mm |
| Height | 31.8mm |