OMEGA CSH-1011001/120V Cartridge Heater, 100W, 165 W/in², Stainless Steel, 120VAC, 6.35 X 31.75 mm, 760 °C
Product details
Other details
| Brand | OMEGA |
| Part Number | CSH-1011001/120V |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |