Murata DSS1NB32A222Q93A Feedthrough Capacitor 2200 pF 100 V 6 A Radial Through Hole ± 10%
Other details
| Brand | MURATA |
| Part Number | DSS1NB32A222Q93A |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |