
MULTICOMP SPC21541 SPACER, HEX, AL 0.25IN X 6.35MM
Product details
| Spacer Type | Round |
| Spacer Material | Aluminium |
| Outer Diameter | 6.35mm |
| Inner Diameter | 3.556mm |
| Overall Length | 6.35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | SPC21541 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
MULTICOMP SPC21541 SPACER, HEX, AL 0.25IN X 6.35MM
Product details
| Spacer Type | Round |
| Spacer Material | Aluminium |
| Outer Diameter | 6.35mm |
| Inner Diameter | 3.556mm |
| Overall Length | 6.35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | SPC21541 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Spacer Type | Round |
| Spacer Material | Aluminium |
| Outer Diameter | 6.35mm |
| Inner Diameter | 3.556mm |
| Overall Length | 6.35mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | SPC21541 |
| Quantity | Pack of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.












