
Multicomp PRO MP009762 MP009762 Label Self Adhesive 38 mm 19 Vinyl 230VAC
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Height | 38mm |
| Label Width | 19mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | 230VAC |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 50 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009762 |
| Quantity | Pack of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Multicomp PRO MP009762 MP009762 Label Self Adhesive 38 mm 19 Vinyl 230VAC
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Height | 38mm |
| Label Width | 19mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | 230VAC |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 50 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009762 |
| Quantity | Pack of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Height | 38mm |
| Label Width | 19mm |
| Label Diameter | - |
| Label Material | Vinyl |
| Label Legend | 230VAC |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 50 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MP009762 |
| Quantity | Pack of 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




