Multicomp MCSJK-7NC2-12.288-25-C Oscillator 12.288 MHz 25 ppm SMD 5mm x 3.2mm Cmos 3.3 V
Product details
| Frequency Nom | 12.288MHz |
| Frequency Stability + / - | 25ppm |
| Oscillator Case | SMD, 5mm x 3.2mm |
| Supply Voltage Nom | 3.3V |
| Product Range | - |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Oscillator Output Compatibility | CMOS |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
| Part Number | MCSJK-7NC2-12.288-25-C |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
$0.67Multicomp MCSJK-7NC2-12.288-25-C Oscillator 12.288 MHz 25 ppm SMD 5mm x 3.2mm Cmos 3.3 V
Product details
| Frequency Nom | 12.288MHz |
| Supply Voltage Nom | 3.3V |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MULTICOMP |
Description
| Frequency Nom | 12.288MHz |
| Supply Voltage Nom | 3.3V |