
Micron MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 RAM Memory Module 32 GB 1600 MHz PC4-3200 DDR4 SO-DIMM Notebook Sodimm
Micron MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 RAM Memory Module 32 GB 1600 MHz PC4-3200 DDR4 SO-DIMM Notebook Sodimm
Product details
| RAM Memory Size | 32GB |
| Memory Speed | 1600MHz |
| Module Memory | PC4-3200 |
| RAM Module Type | DDR4 SO-DIMM |
| Memory Application | Notebook SODIMM |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MICRON |
| Part Number | MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $1,964.61
-70%$1,964.61
$589.38Micron MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 RAM Memory Module 32 GB 1600 MHz PC4-3200 DDR4 SO-DIMM Notebook Sodimm
Product details
| RAM Memory Size | 32GB |
| Memory Speed | 1600MHz |
| Module Memory | PC4-3200 |
| RAM Module Type | DDR4 SO-DIMM |
| Memory Application | Notebook SODIMM |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MICRON |
| Part Number | MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| RAM Memory Size | 32GB |
| Memory Speed | 1600MHz |
| Module Memory | PC4-3200 |
| RAM Module Type | DDR4 SO-DIMM |
| Memory Application | Notebook SODIMM |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | MICRON |
| Part Number | MTA16ATF4G64HZ-3G2F1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
















