Microchip MCP1711T-33I/OT Fixed LDO Voltage Regulator 1.4V to 6V 500mV Drop 3.3V/150mA out SOT-23-5
HomeStore
Other details
Brand MICROCHIP
Part Number MCP1711T-33I/OT
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand MICROCHIP
Part Number MCP1711T-33I/OT
Part Number MCP1711T-33I/OT
Microchip MCP1711T-33I/OT Fixed LDO Voltage Regulator 1.4V to 6V 500mV Drop 3.3V/150mA out SOT-23-5 | Tanotis