Littelfuse IXTT80N20L IXTT80N20L Power Mosfet N Channel 200 V 80 A 0.032 ohm TO-268 (D3PAK) Surface Mount
HomeStore
This is a IXTT80N20L Power MOSFET , N Channel, 200 V, 80 A, 0.032 ohm, TO-268 (D3PAK), Surface Mount product from LITTELFUSE with the model number IXTT80N20L
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number IXTT80N20L
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number IXTT80N20L
Description
Part Number IXTT80N20L
Littelfuse IXTT80N20L IXTT80N20L Power Mosfet N Channel 200 V 80 A 0.032 ohm TO-268 (D3PAK) Surface Mount | Tanotis