Kyocera AVX W2H11A4718AT1F W2H11A4718AT1F Feedthrough Capacitor 470 pF 100 V 500 mA 0805 [2012 Metric] Surface Mount -20% +50% New
HomeStore
This is a W2H11A4718AT1F Feedthrough Capacitor , 470 pF, 100 V, 500 mA, 0805 [2012 Metric], Surface Mount, -20%, +50% New product from KYOCERA AVX with the model number W2H11A4718AT1F
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number W2H11A4718AT1F
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand KYOCERA AVX
Part Number W2H11A4718AT1F
Description
Part Number W2H11A4718AT1F
Kyocera AVX W2H11A4718AT1F W2H11A4718AT1F Feedthrough Capacitor 470 pF 100 V 500 mA 0805 [2012 Metric] Surface Mount -20% +50% New | Tanotis