![KYOCERA AVX TPSC107M010R0100 Surface Mount Tantalum Capacitor, 100 µF, 10 V, 2312 [6032 Metric], ± 20%, 0.1 ohm, C](https://img.tanovolt.shop/images/product/kyocera-avx-tpsc107m010r0100-surface-mount-tantalum-capacitor-100-micro-f-10-v-2312-6032-metric-plusmn-20-0-1-ohm-c-1.jpg)
KYOCERA AVX TPSC107M010R0100 Surface Mount Tantalum Capacitor, 100 µF, 10 V, 2312 [6032 Metric], ± 20%, 0.1 ohm, C