Ixys Semiconductor IXTX32P60P IXTX32P60P Power Mosfet P Channel 600 V 32 A 0.35 ohm PLUS247 Through Hole
HomeStore
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXTX32P60P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXTX32P60P
Quantity Each
Part Number IXTX32P60P
Ixys Semiconductor IXTX32P60P IXTX32P60P Power Mosfet P Channel 600 V 32 A 0.35 ohm PLUS247 Through Hole | Tanotis