Infineon IAUZ30N06S5L140ATMA1 Power Mosfet N Channel 60 V 30 A 0.0112 ohm Tsdson Surface Mount
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number IAUZ30N06S5L140ATMA1
Quantity
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand INFINEON
Quantity
Infineon IAUZ30N06S5L140ATMA1 Power Mosfet N Channel 60 V 30 A 0.0112 ohm Tsdson Surface Mount | Tanotis