Infineon IAUC100N08S5N031ATMA1 Power Mosfet N Channel 80 V 100 A 0.0027 ohm Tdson Surface Mount
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number IAUC100N08S5N031ATMA1
Quantity
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand INFINEON
Quantity
Infineon IAUC100N08S5N031ATMA1 Power Mosfet N Channel 80 V 100 A 0.0027 ohm Tdson Surface Mount | Tanotis