HomeStore
  • PTFE (AWG6) sleeve
  • 2.8mm x 0.8mm plug(crimped)
  • HEW-FEP single core (19x32) leads twisted inside the sleeve
  • 500mm overall length
Other details
Brand INFINEON
Part Number GATELEADL500PB34701XPSA1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
  • PTFE (AWG6) sleeve
  • 2.8mm x 0.8mm plug(crimped)
  • 500mm overall length
Other details
Brand INFINEON
Description
  • 2.8mm x 0.8mm plug(crimped)
  • 500mm overall length