Infineon FP35R12KT4BPSA1 Igbt Module Seven Pack 35 A 1.85 V 210 W 150 °C
Other details
| Brand | INFINEON |
| Part Number | FP35R12KT4BPSA1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |