Infineon FP15R12W1T4B3BOMA1 Igbt Module PIM Three Phase Input Rectifier 15 A 1.85 V 130 W 175 °C
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number FP15R12W1T4B3BOMA1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand INFINEON
Part Number FP15R12W1T4B3BOMA1
Part Number FP15R12W1T4B3BOMA1
Infineon FP15R12W1T4B3BOMA1 Igbt Module PIM Three Phase Input Rectifier 15 A 1.85 V 130 W 175 °C | Tanotis