Honeywell MIPAG1XX050PAAAX MIPAG1XX050PAAAX Pressure Sensor 50 psi Voltage Absolute 5 VDC G1/4 6.5 mA
HomeStore
This is a MIPAG1XX050PAAAX Pressure Sensor , 50 psi, Voltage, Absolute, 5 VDC, G1/4, 6.5 mA product from HONEYWELL with the model number MIPAG1XX050PAAAX
Other details
Brand HONEYWELL
Part Number MIPAG1XX050PAAAX
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HONEYWELL
Part Number MIPAG1XX050PAAAX
Description
Part Number MIPAG1XX050PAAAX
Honeywell MIPAG1XX050PAAAX MIPAG1XX050PAAAX Pressure Sensor 50 psi Voltage Absolute 5 VDC G1/4 6.5 mA | Tanotis