HOBUT D48MIS10A/1-002 Analogue Panel Meter, Flame Retardant, Calibrated At 23°C, AC Current, 0A to 10A, 45 mm, 45 mm
Product details
| Panel Cutout Height | 45mm |
| Panel Cutout Width | 45mm |
| Meter Range | 0A to 10A |
| Meter Function | AC Current |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HOBUT |
| Part Number | D48MIS10A/1-002 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Panel Cutout Height | 45mm |
| Panel Cutout Width | 45mm |
| Meter Range | 0A to 10A |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HOBUT |
| Quantity | Each |
Description
| Panel Cutout Height | 45mm |
| Panel Cutout Width | 45mm |
| Meter Range | 0A to 10A |